Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Fermacell se představí realizačním firmám na Dnu otevřených dveří ve Svitavách

07.06.2018

V úterý 12. června 2018 proběhne od 8:00 hod. v prodejně MANAOM na náměstí Míru ve Svitavách prezentační akce, zaměřená na prezentaci materiálů a nářadí pro finální úpravu povrchu vnitřních i vnějších stěn a materiálů. Na prezentaci jsou pozvání projektanti a sádrokartonáři, pro které je akce ideální příležitostí seznámit se s materiály a pomůckami pro suchou výstavbu.

Fermacell se představí realizačním firmám na Dnu otevřených dveří ve Svitavách

Na dvou panelech opláštěných deskou Fermacell tl. 12,5 mm budou přichystány svislé spáry (jedna lepená a tři tmelené spáry), na kterých bude viditelně znázorněn postup zhotovení. Tyto spáry budou připravené pro konečné zapravení. Součástí bude i ukázka zhotovení vnějších rohů ostění. Účastníci si také budou moci vyzkoušet na konstrukcích fermacell nářadí na zpracování suchých stavebních systémů. Další prostor bude vyčleněný pro praktickou ukázku postupu montáže podlahových prvků fermacell včetně podlahového podsypu.

Patrony akce jsou kromě společnosti Fermacell svitavská prodejna Dektrade, půjčovna nářadí firmy Festool a prodejna barvy a laky MANAOM ze Svitav.

Detaily k akci v pozvánce ke stažení zde | docx, 0,3 MB

×

On-line školení - fermacell® Therm25™ | 23.03.2023

Zveme vás na online webinář o fermacell® Therm25™ řešení pro podlahové vytápění.
Seznamte se s naším novým systémem podlahového vytápění. Náš odborník Dipl. Ing. Jaroslav Benák vám vše vysvětlí - od detailů až po realizaci.
Zaregistrovat se můžete ZDE
×