Fermacell se na Stavebních veletrzích v Brně představí v rámci společné expozice ADMD

10.04.2017

Jedním ze zvýrazněných témat letošních Stavebních veletrhů Brno (26. 4 – 29. 4. 2017 vareálu brněnského výstaviště) budou i dřevostavby. Mezivystavovateli nebude chybět Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), která se vrámci veletrhu DSB - Dřevo a stavby Brno – kromě společné expozice členů a partnerů ADMD představí také formou doprovodného programu. Na expozici, ale i vrámci doprovodného programu, se bude na veletrhu prezentovat také společnost Fermacell.

Fermacell připomene návštěvníkům Stavebních veletrhů a veletrhu Dřevo a stavby sortiment sádrovláknitých a cementovláknitých desek fermacell včetně protipožárních desek fermacell Aestuver. Kromě využití na stěnách a fasádách dřevostaveb se vposledních letech výrazně uplatňují u řady výrobců suché podlahové systémy fermacell a prvky do vlhkých prostor fermacell Powerpanel TE. Cementovláknité desky fermacell Powerpanel HD a Powerpanel H2O jsou ideálním řešením pro fasády, sokly a podhledy budov.

Páteční doprovodný program veletrhu, který pod názvem „Zdravé bydlení vmoderní dřevostavbě“ organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů, představí dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy. Ztémat může zájemce o dřevostavbu zaujmout přednáška ing. Jaroslava Benáka, technického ředitele Fermacell, věnovaná akustice dřevostaveb. Lákavé jsou také témata „Zdravý dům nebo Zásady šetrného stavění aneb co je to udržitelná výstavba“ Představeny budou i faktory, které ovlivňují vnitřní ovzduší dřevostaveb. Pro potencionální investory bude jistě zajímavá přednáška na téma, jak si vybrat zhotovitele nové dřevostavby nebo co je třeba zohlednit při výstavbě rodinného domu.

Expozici ADMD najdete vpavilonu P, kde je také přednáškové molo, na kterém se vpátek 28. dubna od 10.30 do 17.30 hod. uskuteční níže popsaný doprovodný program.

Doprovodný program detailně popsaný zde...

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×