Soutěž o stahovací latě fermacell!

Fermacell představí na veletrhu For Wood i novinky v obkladových panelech James Hardie

23.01.2019

Na 12. veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood (7. - 9. února 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech) se se svou expozicí v hale 5 / B18 představí i společnost Fermacell, dodavatel sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů pro dřevostavby a suchou výstavbu. Veletržní premiéru budou mít na expozici i inovativní vláknocementové obkladové panely James Hardie.

Představené novinky, obkladové desky HardiePlank® a velkoformátové panely HardiePanel® z vláknocementu od společnosti James Hardie, propůjčí dřevostavbě jedinečný charakter. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají dlouhou životnost a jsou k dostání v různých strukturách, stejně jako v bezpočtu barev.

Součástí James Hardie Group, která tyto vláknocementové obkladové desky vyrábí, je i společnost Fermacell, a ta bude na veletrhu For Wood prezentovat, kromě výše uvedených obkladových desek, i všestrannost a vlastnosti sádrovláknitých a cementovláknitých desek a podlahových prvků fermacell.

Ty jsou pro hospodárné a kvalitní dřevostavby ideálním řešením a expozice společnosti Fermacell potvrdí, že to platí pro všechny hlavní kategorie účastníků veletrhu For Wood – pro investory, projektanty, architekty a dodavatele dřevostaveb. V centru pozornosti zástupců největšího evropského výrobce sádrovláknitých desek budou zejména dřevostavbaři všech kategorií. Zejména menší zpracovatelé mohou i díky vlastnostem a certifikovaným řešením fermacell včas reagovat na neustávající poptávku zákazníků po kvalitních dřevostavbách.

Fermacell představí na veletrhu For Wood i novinky v obkladových panelech James Hardie
Fermacell představí na veletrhu For Wood i novinky v obkladových panelech James Hardie

Fermacell jim může nabídnout efektivní statiku, bezpečnou ochranu proti požáru, vynikající akustickou ochranu, ověřené a certifikované materiály, uplatnění v interiéru i exteriéru, nízkou hmotnost, možnost využití i ve vlhkých prostorách a variabilitu v použitém podlahovém topném systému.

Od čtvrtka 7. do pátku 8. února bude výstaviště otevřeno od 10.00 do 18.00 hod., v poslední den veletrhu v sobotu se areál uzavře už v 17.00 hod.. Celodenní vstupenka stojí 100 Kč.

Zveme vás k návštěvě naší expozice na únorovém veletrhu For Wood 2019 a těšíme se na společné setkání. Pro prvních 100 zájemců máme připravené vstupenky na veletrh zdarma – stačí se jen včas zaregistrovat. Váš Fermacell tým!

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×