Fermacell představí na veletrhu FOR ARCH 2019 celý sortiment včetně nových fasádních systémů James Hardie

Fermacell představí na veletrhu FOR ARCH 2019 celý sortiment včetně nových fasádních systémů James Hardie

17.09.2019

Fermacell představí na veletrhu FOR ARCH 2019 celý sortiment včetně nových fasádních systémů James Hardie
 
Široký sortiment sádrovláknitých a cementovláknitých desek a materiálů fermacell a fermacell Powerpanel včetně podlahových prvků fermacell, protipožárních desek AESTUVER a fasádních systémů James Hardie představí společnost Fermacell na 30. ročníku veletrhu FOR ARCH 2019, který se uskuteční od 17. do 21. září 2019 na výstavišti PVA v Praze – Letňanech.
 
Expozici Fermacell najdete na veletrhu na tradičním místě - v hale 5, sektor C (stánek č. 5C18) - v oddělení dřevostaveb. Pracovníci největšího evropského výrobce sádrovláknitých desek tady budou prezentovat výhody a možnosti systémů suché výstavby a budou připraveni reagovat jak na dotazy koncových zákazníků, tak i projektantů a architektů. Chybět nebudou ani nové sádrovláknité bezpečnostní příčky s třídou bezpečnosti RC 3 bez dodatečné výztuže plechem.
 
Prostor na expozici dostanou i vláknocementové fasádní systémy James Hardie, jejichž oficiální distribuci na našem trhu zahajuje společnost Fermacell právě v průběhu září 2019.  Návštěvníci veletrhu se budou moci na vlastní oči přesvědčit, že ať už budou mít zájem o obklad provětrávané fasády, soklu, venkovního podhledu, atiky či římsy, James Hardie® jim díky svým obkladovým deskám HardiePlank® a obkladovým panelům HardiePanel® nabídne vždy vhodné řešení.
 
Přijďte se podívat, co vše s je možné s materiály fermacell a James Hardie realizovat v oblasti bytové a nebytové suché výstavby, v dřevostavbách, v modulové výstavbě, podlahových systémech a dalších oblastech stavebnictví. Díky vláknocementovým obkladům James Hardie® neodejdou z veletrhu bez inspirace ani majitelé garáží nebo zahradních domků.

Pokud budete mít zájem, nabízíme volné vstupenky

Budeme se těšit na vaši návštěvu!
 
 

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×