Fermacell představí divákům pořadu Polopatě, jak udělat bezbariérovou koupelnu suchou cestou

23.01.2017

Vneděli 29. ledna 2017 v 8.55 hod. ráno si zapněte TV a nalaďte na ní program České televize. Vdalším pokračování moderního hobby magazínu Filipa Čapky uvidíte opět vakci materiály fermacell.

Po loňských dvou dílech, které se u diváků setkali svelkým zájmem (zejména po odvysílání jarní premiéry sukázkou rekonstrukce podlahy byly dlouho pod náporem telefonní i mailové linky firmy Fermacell), přichází Fermacell sdalším atraktivním tématem – rekonstrukcí podlahy koupelny suchou cestou.

Bezbariérové sprchy dnes patří do moderních koupelen nejenom novostaveb, ale stále častěji se instalují při rekonstrukcích starších staveb. A pořad Polopatě názorně ukáže, že díky cementovláknitými deskám a materiálům fermacell Powerpanel lze udělat bezbariérovou koupelnu bez použití betonů a bez sprchových vaniček. Systémové řešení fermacell dokázalo i vkoupelně snesourodým povrchem rychle a jednoduše vyrovnat podlahu a položit podlahové prvky s bezbariérovým odtokovým systémem. V principu se jedná o jednoduchou skládačku, kterou zvládne zrealizovat i šikovný domácí kutil. V pořadu uvidíte jeden z mnoha způsobů provedení skladby i finální povrchové krytiny. Každá stavba je ale individuální, proto by ji měl vždy předcházet návrh. Na rozdíl od „mokré cesty“, nejčastěji sbetonem, je suchá podlaha výrazně lehčí a hlavně se u ní nemusí dlouho čekat, až podklad vytvrdne a vyschne. Odolnost proti vodě a vlhkosti je při dodržení předepsaného postupu a použití doporučených materiálů samozřejmě zaručena.

Podívejte se na premiéru pořadu Polopatě vneděli 29. ledna dopoledne! A pokud se vám to nepodaří, nevadí – hned jak to bude možné, umístíme na naše stránky link na archiv České televize s novým dílem tohoto oblíbeného hobby magazínu.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×