Soutěž o stahovací latě fermacell!

Fermacell představí aplikaci svých materiálů na "EUROPANEL WORKSHOP 2014"

02.09.2014

"EUROPANEL WORKSHOP 2014" se uskuteční v úterý 9. září 2014 v Zábavném centru Babylon v Liberci a v sídle firmy EUROPANEL s.r.o.. Zástupci organizátora a odborníci ze zúčastněných firem představí v rámci prezentací a formou praktických ukázek řadu novinek. Fasádní desky, systém suchých podlah fermacell a mnohé další aplikace sádrovláknitých desek v domech realizovaných stavebním systémem EUROPANEL představí i Fermacell.

Dopolední blok, který začíná od 9.00 hod. v Zábavném centru Babylon, je vyhrazen přednáškám a prezentacím, praktické ukázky budou po obědě probíhat v sídle společnosti EUROPANEL. V této části bude možné seznámit se například s kompletní montáží certifikovaného zateplovacího systému pro dřevostavby (včetně nástřiku omítky) a možnostmi koloristického centra TYTAN EOS. V rámci praktických ukázek budou představena okna DAFE PLAST, zabudování oken s komprimační páskou TREMCO ILLBRUCK, provádění fasád a interiérů s materiály FERMACELL, realizace moderních dřevěných teras z nabídky firmy JAFHOLZ, instalace a funkce decentralizovaného systému s rekuperací tepla EUROPANEL AIR, novinky v oblasti zemních vrutů firmy KRINNER, ukázka instalačního jádra a jejich použití NATURA SPACE, provedení otvorů v panelech pro elektroinstalaci na staveništi.

Pro účastníky EUROPANEL WORKSHOPU budou k dispozici vouchery s akčními cenami, samozřejmě i na produkty Fermacell. Tuto prodejní akci připravil Fermacell ve spolupráci se společností Jaf Holz.

Obsah prezentace Fermacell na workshopu vychází z nového montážního předpisu Profitip Fermacell + EUROPANEL® pro aplikaci sádrovláknitých a cementovláknitých systémů fermacell ve stavebním systému EUROPANEL Ten vznikl letos a popisuje opláštění stěn, stropů a střešních šikmin deskami fermacell.

Dokument si můžete stáhnout zde...

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×