Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25

Fermacell podporuje další ročník mezinárodní soutěž učňů ŘEMESLO / SKILL 2020 ve Vysokém Mýtě

15.09.2020
FermacellTM podporuje další ročník mezinárodní soutěž učňů ŘEMESLO / SKILL 2020 ve Vysokém Mýtě

Tradiční soutěžní klání učňů ve stavebních profesích přivítalo i letos město Vysoké Mýto. Jubilejní 10. ročník projektu ŘEMESLO / SKILL 2020 se uskutečnil ve dnech 15. – 17. září 2020 na náměstí Přemysla Otakara II.. Společnost James Hardie Europe v zastoupení značky fermacellTM projekt dlouhodobě podporuje a podobně jako v minulých letech se jej i letos aktivně účastní.
 
Budoucí mistři zedníci, obkladači, montéři suchých staveb, instalatéři a truhláři se v průběhu tří zářijových dnů snaží co nejlépe vypořádat se svými soutěžními úkoly. Soutěž zahájili v úterý 15. září zedníci, kteří postavili soutěžní stavby, v nich pak postupně realizovali svá soutěžní zadání instalatéři, montéři suchých staveb a obkladači. Start montáže suché podlahy fermacellTM byl na programu ve středu 16. září od 12:00 hod. Soutěže se letos zúčastní kolem šedesáti studentů z českých a slovenských středních odborných škol, z toho deset soutěží v kategorii montér suchých staveb.


10. ročník soutěže ŘEMESLO / SKILL 2020 organizuje společnost ERUDIO CZ, z.s. za podpory Pardubického kraje a města Vysoké Mýto. Technické zázemí zajišťuje tradičně místní VOŠ a SŠ stavební. Velkým přínosem je i letos participace oborových svazů a profesních cechů – Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Cechu suché výstavby ČR a Cechu obkladačů ČR.
 
Projekt Řemeslo/Skill podporuje materiálně a finančně od začátku řada sponzorů a značka sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů fermacellTM patří mezi ty tradiční podporovatele a partnery. Suché podlahové systémy fermacellTM si v posledních letech získaly velkou popularitu mezi realizačními firmami, domácími kutily, investory a architekty či projektanty, a jejich široké možnosti jsou k vidění i na akci ve Vysokém Mýtě.
 

FermacellTM podporuje další ročník mezinárodní soutěž učňů ŘEMESLO / SKILL 2020 ve Vysokém Mýtě
 
×

Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25

Představujeme Vám revoluční novinku na poli podlahového vytápění - systém teplovodního vytápění fermacell® Therm25.
  • Frézovaná sádrovláknitá deska pro přímé uložení vytápěcí trubky
  • Nízká instalační výška - od 35 mm!
  • Pochozí po 24 hodinách
  • Rychlý a jednoduchý systém
Zjistit více o Therm25
×