Fermacell opět sponzoruje mezinárodní soutěž učňů ŘEMESLO / SKILL 2016 ve Vysokém Mýtě

14.09.2016

Město Vysoké Mýto poskytne ve dnech 20. – 22. září 2016 opět část svého krásného náměstí pro tradiční soutěžní klání učňů ve stavebních profesích. 6. ročník soutěže ŘEMESLO / SKILL 2016 podporuje Pardubický kraj a řada sponzorů. Projektu se aktivně zúčastní i společnost Fermacell, která patří mezi dlouhodobé partnery této učňovské soutěže. Na zajištění technického zázemí se podílí místní VOŠ a SŠ stavební.

Představí se zde téměř 60 učňů nejen z Pardubického kraje, ale z celé České republiky, Slovenska, Polska a Německa. Tradičně zajímavá a pro návštěvníky atraktivní bude podívaná na „klání“ montérů suchých staveb. Pro letošní soutěžící jsou vybrány základní konstrukce systému suché výstavby, které se nacházejí prakticky na každé nové stavbě či rekonstrukci, ať již bytových domů, administrativních či polyfunkčních budov. Úkolem soutěžících bude pomocí technologií Fermacell, Knauf či Siniat zhotovit daný úkol. Start montáže suché podlahy fermacell je na programu ve středu 21. září od 12:00 hod.

Montéři budou v prostoru představujícím fragment koupelny provádět a koordinovat s instalatéry předsazenou instalační stěnu s nosnou konstrukcí pro univerzální rotační instalatérské těleso a sanitární keramiku, včetně následného opláštění. Dále budou pokračovat ve zhotovení předsazené dvojitě opláštěné předstěny spřažené (na třmeny) se zvýšenými zvukově-izolačními parametry. Posledním úkolem bude ukázat skladbu a zhotovení suché podlahy s vyrovnávacím podsypem pomocí podlahových prvků.

Po skončení soutěže vás samozřejmě budeme informovat o výsledcích. Připravena bude také bohatá fotogalerie.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×