Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Fermacell najdete i v konstrukcích dřevostaveb VEXTA

03.06.2017

Tradice a zkušenosti, více jak 100 dřevostaveb postavených vČeské republice, celoživotní záruku na nosný skelet domu, členství vADMD i použití sádrovláknitých desek fermacell na obvodové stěny a podlahy svých domů – to jsou jedny z důvodů, proč si jako dodavatele svého nového bydlení vybrat VEXTA DOMY.

VEXTA a.s. má své sídlo a vBořanovicích u Prahy, v Moravské Huzové u Olomouce pak najdete výrobní závod, kde se od roku 2013 vyrábí i konstrukce pro oblíbené dřevostavby, známé pod značkou VEXTA DOMY. V současnosti patří VEXTA mezi 10 největších dodavatelů dřevostaveb vČR a staví dřevostavby coby rodinné domy - a to jak přízemní (bungalovy), tak i patrové v klasickém i moderním provedení.

Desky fermacell používá VEXTA pro všechny verze svých obvodových stěn – difúzně uzavřená konstrukce ve variantě 01 se šířkou 295 mm a součinitelem prostupu teplat U=0,18 W/m²K je oboustranně opláštěná sádrovláknitými deskami fermacell 12, 5 mm, stejně tak i provedení 01 PLUS (U=0,17 W/m²K), 01 NE (U=0,14 W/m²K), 01 PAS (U=0,10 W/m²K). Desky fermacell 12,5 mm jsou i na difúzně otevřené konstrukci 01 DIFU se šířkou stěny 295 mm a součinitelem prostupu teplat U=0,20 W/m²K.

Podlahové prvky fermacell 2 E 22 o tloušťce 25 mm spolu spodsypem fermacell jsou navíc součástí konstrukcí podlah bungalovů a patrových dřevostaveb společnosti VEXTA.

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×