Fermacell na veletrhu Dřevostavby 2017: tradiční místo a expozice, praktické ukázky i novinky

13.01.2017

Na 12. ročníku veletrhu Dřevostavby 2017 (2. – 5. února 2017 na výstavišti vPraze-Holešovicích) se Fermacell představí vplné síle na tradičním místě vpravém křídle, přímo u vstupu zhlavní haly na stánku č. PK9.

Osvědčená bude i expozice a návštěvníci se mohou opět těšit na perfektní zázemí a přítomnost většiny členů Fermacell týmu. A společně snimi si budou moci připomenout, že Fermacell GmbH, o.s. Praha oslaví v tomto roce již 23 let na českém trhu, tedy 23 let spolehlivých řešení, inovací a spokojených zákazníků.

Fermacell na veletrhu Dřevostavby 2017
Fermacell na veletrhu Dřevostavby 2017
Fermacell na veletrhu Dřevostavby 2017

Tématem letošní prezentace společnosti Fermacell bude demonstrace vlastností sádrovláknitých a cementovláknitých systémů pro suchou výstavbu a dřevostavby. Atraktivní bude zejména „laboratorní koutek“, kde návštěvníci expozice najdou odpovědi na otázky: Je deska Powerpanel H2O skutečně voděodolná? Unese deska fermacell vysoké zatížení břemene? Je sádrovláknitá deska fermacell tak akusticky izolační, jak se o ní tvrdí? Lze deskou Aestuver spolehlivě, snadno a vsouladu spředpisy obkládat krby? Chybět nebudou ani ukázky bezbariérových sprch zcementovláknitých sprchových prvků.

Od čtvrtka 2. února. do soboty 4. února bude výstaviště otevřeno od 10.00 do 18.00 hod., v poslední den veletrhu v neděli se areál uzavře už v 16.00 hod. Celodenní vstupenka stojí 150 Kč.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×