Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Fermacell na odborném semináři PURLIVE o využití moderních materiálů v konstrukcích dřevostaveb

12.02.2019

Odborný seminář o moderních trendech, postupech a materiálech v konstrukcích dřevostaveb a suché výstavbě organizuje společnost PURLIVE, dodavatel stavebního systému pro řešení konstrukcí nosných stěn, stropů a střech různých typů staveb. Seminář se koná 27. února 2019 na brněnském výstavišti v Pavilonu P (přednáškový sál P3) a kromě dalších hostů bude svá řešení pro dřevostavby prezentovat i společnost Fermacell.

Seminář je určen pro architekty, projektanty, techniky i majitele stavebních firem a je zařazen do projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT (s akreditací 1 bodem).

Přednášet budou:

  • Aleš Kráčalík, vedoucí projekce PURLIVE, odborný garant semináře,
  • Ing. Jaroslav Benák, technický ředitel FERMACELL,
  • Ing. Lenka Trandová, Asociace dodavatelů montovaných domů ADMD,
  • Antonín Bartík, obchodní ředitel firmy VELOX,
  • Roman Šebek, odborník firmy Covestro.
Cementovláknité desky fermacell v novém outletovém centru v Ostravě
Cementovláknité desky fermacell v novém outletovém centru v Ostravě

Stavební systém PURLIVE lze zařadit mezi celosvětově známé SIP (Structural Insulated Panel) systémy, které jako základní konstrukční prvek používají samonosný sendvičový panel. Jako izolace je u panelů použita speciálně aplikovaná tvrdá, litá PUR pěna. Systém je díky svým vlastnostem jednoznačně určen pro výstavbu moderních budov dnešní doby, které kladou absolutní důraz na ekonomičnost a ekologičnost.

Ing. Lenka Trandová z ADMD představí na úvod semináře současnou situaci na trhu dřevostaveb a dlouhodobé vývojové trendy u nás a v zahraničí. Zmíní také význam pečlivého výběru projekční a realizační firmy, aktuální legislativu a význam certifikace.

Ing. Jaroslav Benák seznámí účastníky semináře se systémovými řešeními fermacell pro dřevostavby, tématem jeho prezentace bude požární bezpečnost dřevostaveb, akustika a konstrukční detaily.

Přihlášku k semináři si můžete stáhnout na stránkách firmy PURLIVE.

Fermacell na odborném semináři PURLIVE o využití moderních materiálů v konstrukcích dřevostaveb

×

On-line školení - fermacell® Therm25™ | 23.03.2023

Zveme vás na online webinář o fermacell® Therm25™ řešení pro podlahové vytápění.
Seznamte se s naším novým systémem podlahového vytápění. Náš odborník Dipl. Ing. Jaroslav Benák vám vše vysvětlí - od detailů až po realizaci.
Zaregistrovat se můžete ZDE
×