Fermacell na odborném semináři a workshopu o technologiích suché výstavby

20.01.2017

Ve čtvrtek 26. ledna proběhne na Stavební fakultě VŠB – TU Ostrava odborný seminář a workshop o technologiích suché výstavby. Kromě zástupců společnosti Fermacell se jej zúčastní i další přední výrobci stavebních materiálů pro oblast suché výstavby – Rockwool, Lindab, Esprit, SFS Intec a URSA.

Akci organizuje AZ Promo a na jejich stránkách se také můžete na seminář a workshop registrovat. Program je rozdělen do dvou částí – dopolední část je určena pro sérii přednášek, poté následuje odborný workshop a závěrečný oběd. Vprůběhu odpoledního programu bude možné navštívit i experimentální dřevostavbu v pasivním standardu.

Program přednášek:

  1. Výsledky výpočtu a měření tepelně izolačních vlastností obvodových konstrukcí dřevostavby v pasivním standardu: doc. Ing. Iveta Skotnicová, Ph.D., FAST VŠB-TU Ostrava
  2. Vnější zateplené konstrukce (kontaktní a provětrávaná fasáda, střechy): Ing. Pavel Matoušek, ROCKWOOL, a.s.
  3. Nosná konstrukce v suché stavbě: Ing. Petr Hynšt, LINDAB s.r.o.
  4. Systémové spojovací prostředky pro suchou výstavbu: Ing. Jaroslav Štok, SFS intec s.r.o.

Přestávka

  1. Požární bezpečnost v suché stavbě: Dipl. Ing.(FH) Jaroslav Benák, Fermacell GmbH
  2. Na velký hluk lehká příčka URSA: Ing. Marcela Bosáčková, URSA CZ s.r.o.,
  3. Vliv podhledu na akustiku a kvalitu vnitřního prostoru: Miroslav Hrabal, ESPRIT s.r.o

Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT. Kúčasti se můžete registrovat nejpozději do 23. ledna 2017 na adrese: http://www.azpromo.cz/odborny-seminar-workshop-o-technologiich-suche-stavby-21-1-2016-66/

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×