Fermacell je spolu s dalšími partnery jedním z hlavních aktérů odborného stavebního semináře a workshopu PROJEKTOVÝ DEN SUCHÉ STAVBY

11.03.2016

Lindab, Fermacell, Rockfon, Ursa a Rockwool – pět předních výrobců stavebních materiálů pro oblast suché výstavby – se spojilo dohromady a pod organizátorskou taktovkou společnosti AZ Promo připravilo vprůběhu dubna 2016 ve čtyřech českých a moravských městech jednodenní stavební semináře a workshopy pod společným názvem Projektový den nové výstavby. Seriál seminářů startuje vOstravě (13.4.), poté se přestěhuje do Brna (14.4.) a Hradce Králové (27.4.), závěrečným městem vprogramu je Praha (28.4.).

Účastnící semináře se díky prezentaci společnosti LINDAB s.r.o. seznámí jak spříklady použití nosných konstrukcí vsuché stavbě, tak i s používanými materiály včetně uplatnění ocelových profilů v nosných obvodových konstrukcích.

Požární bezpečnost vsuché stavbě představí Fermacell GmbH - největší evropský výrobce sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů objasní nejen základní pojmy a požadavky požární bezpečnosti staveb, ale i celkový kontext této významné části suché stavby - od třídy reakce na oheň stavebních materiálů až po požární odolnosti celých konstrukcí.

Chybět nebude ani akustika a zdravé vnitřní prostředí – o vlivu zvukové pohltivosti a doby dozvuku na vyšší soustředěnost a pracovní výkon a novince vsortimentu bude na semináři mluvit zástupce společnosti ROCKFON.

Po krátké přestávce přijde na řadu téma specialisty na izolace, firmy URSA CZ s.r.o. Prezentace „Na velký hluk lehká příčka URSA“ ukáže, že lehké příčky s použitím minerální skelné izolace URSA PUREONE předčí v mnoha směrech příčky zděné.

ROCKWOOL, a.s. se vzávěru semináře zaměří na izolování stěn mezi rošty provětrávaných fasád, volbu správné izolace v souvislosti s četností a typy kotevních prvků nebo specifika vnějšího kontaktního zateplení pro suché stavby (podklad, lepení a kotvení).

Poslední hodina každého ze čtyř seminářů bude věnována dvěma workshopům, každý znich bude probíhat ve dvou 30 minutových kolech. Jejich program, podobně jako podrobný program semináře, je dostupný na přiloženém prospektu i na webových stránkách organizátora seminářů, kde se zájemci mohou také přihlásit. Akce bude zakončena obědem.

Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA a jeho mediálním partnerem je portál tzb-info.cz.

Pozvánku na seminář můžete stáhnout zde...

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×