Fermacell hlavním partnerem 19. ročníku konference požární ochrany Červený kohout

29.03.2016

Dům techniky České Budějovice spol. s r. o. ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje pořádá ve dnech 30. a 31. března 2016 vkonferenčních prostorách Wellness hotelu Frymburk 19. ročník konference požární ochrany s mezinárodní účastí „Červený kohout“. Hlavním partnerem konference je společnost Fermacell.

Na konferenci vystoupí v rámci programu i Ing. Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení Fermacell. Obsahem jeho příspěvku bude premiéra významné novinky vnabídce společnosti – protipožárních desek AESTUVER.

Ještě před zahájením konference Ing. Jaroslav Benák mluvil o postavení novinky vsortimentu firmy a oblastech jejího využití. „Účastníci konference nás znají, opakovaně jsme byli podobně jako letos mezi hlavními partnery této akce a proto ví, že Fermacell je jako výrobce vysoce odolných protipožárních desek jednou z předních značek v oblasti požární ochrany staveb. Naše portfolio řešení tak dnes i díky novým deskám AESTUVER nabízí například protipožární obklady nosných stěn, stropních a střešních konstrukcí, řešení bezpečného provedení únikových a zásahových cest, požární bezpečnost těsnění spár a dilatačních spár či řešení speciálních konstrukcí.“

Fermacell nabízel protipožární desky i před touto novinkou, čím je AEUSTUVER výjimečný a kde najde své unikátní uplatnění?

„Protipožární desky AESTUVER splňují požadavky nejvyšší kategorie použití typu X podle ETAG 018-1 a mohou být bez problémů použity v exteriéru a zatíženy povětrnostními vlivy. Speciální výrobní technologie zaručuje jejich vysokou stabilitu a jejím výsledkem je dobrá odolnost proti vodě a mrazu. Nehořlavé složení desek navíc současně zabraňuje v případě požáru uvolňování toxických plynů a tvorbu kouře. AEUSTUVER se výborně uplatní např. na obkladech ocelových nosných konstrukcí, na konstrukcích z trapézových plechů, u dilatačních spár, vzduchotechnických zařízení, kabelových kanálů nebo ucpávek. Všude tam nabídnou spolehlivou, dlouhodobou a bezúdržbovou protipožární ochranu.“

Konference Červený kohout se koná pod záštitou náměstka generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR brig. gen. Ing. Miloše Svobody a je zařazena do seznamu celoživotního vzdělávání ČKAIT.

Odborný program je rozdělen do dvou konferenčních dnů a je směřován do všech oblastí požární ochrany s cílem jeho přiblížení praxi tak, aby účastníci konference mohli poznatky využít přímo ve svém profesním životě. Ke zpestření programu jsou připraveny pro účastníky předváděcí akce nové techniky a nových prostředků požární ochrany, vtěsné blízkosti konání konference je každoročně vystavována historická nebo i současná požární technika.

Pozvánku na konferenci Červený kohout 2016 si můžete stáhnout zde.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×