Dřevostavby Atrium ocenila v soutěži o Dům roku 2015 odborná porota i široká veřejnost

10.03.2015

Společnost Atrium Horažďovice uspěla hned dvakrát v jubilejním 20. ročníku prestižní ankety Dům roku, kterou vyhlašuje časopis Můj dům. Cenu internetového hlasování získal vkategorii Katalogové dřevostavby dům Jubileum Profi 82, který se podle internetového hlasování v kategorii Katalogové dřevostavby umístil na 2. místě, Cenu odborné poroty získal vkategorii Stavby podle typového projektu dům Perseus, který se podle hlasování odborné poroty umístil na 3. místě.

Přízemní dům JUBILEUM PROFI 82 je dispozičně řešen jako 4 + kk a svým řešením reaguje na aktuální potřeby a preference veřejnosti. Bezbariérový bungalov Perseus patří do řady ATRIUM EXCLUSIVE, jejíž domy vynikají prvky moderní architektury a unikátním difuzně otevřeným konstrukčním systémem DifuTech se sádrovláknitými deskami fermacell Vapor. Domy této exkluzivní řady jsou nabízeny standardně se špičkovými technologiemi i nadčasovým designovým vybavením.

I samotní organizátoři soutěže při ohlédnutí za letošním ročníkem soutěže o Dům roku uvedli, že jak odborná porota, tak i široká veřejnost oceňovali zejména jednoduché, čisté linie a geometrické tvary a ploché či pultové střechy – takové domy vyhrály v kategorii individuálních staveb jak u odborné poroty, tak u čtenářů, a podobné domy vybrali čtenáři i zcelkové nabídky katalogových domů.

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×