Přihlaste se do našeho Newsletteru!

Dřevostavby Atrium ocenila v soutěži o Dům roku 2015 odborná porota i široká veřejnost

10.03.2015

Společnost Atrium Horažďovice uspěla hned dvakrát v jubilejním 20. ročníku prestižní ankety Dům roku, kterou vyhlašuje časopis Můj dům. Cenu internetového hlasování získal vkategorii Katalogové dřevostavby dům Jubileum Profi 82, který se podle internetového hlasování v kategorii Katalogové dřevostavby umístil na 2. místě, Cenu odborné poroty získal vkategorii Stavby podle typového projektu dům Perseus, který se podle hlasování odborné poroty umístil na 3. místě.

Přízemní dům JUBILEUM PROFI 82 je dispozičně řešen jako 4 + kk a svým řešením reaguje na aktuální potřeby a preference veřejnosti. Bezbariérový bungalov Perseus patří do řady ATRIUM EXCLUSIVE, jejíž domy vynikají prvky moderní architektury a unikátním difuzně otevřeným konstrukčním systémem DifuTech se sádrovláknitými deskami fermacell Vapor. Domy této exkluzivní řady jsou nabízeny standardně se špičkovými technologiemi i nadčasovým designovým vybavením.

I samotní organizátoři soutěže při ohlédnutí za letošním ročníkem soutěže o Dům roku uvedli, že jak odborná porota, tak i široká veřejnost oceňovali zejména jednoduché, čisté linie a geometrické tvary a ploché či pultové střechy – takové domy vyhrály v kategorii individuálních staveb jak u odborné poroty, tak u čtenářů, a podobné domy vybrali čtenáři i zcelkové nabídky katalogových domů.

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×