Domy systému ATRIO WOOD, realizované firmou VESPER HOMES, využívají výhody materiálů fermacell

Domy systému ATRIO WOOD, realizované firmou VESPER HOMES, využívají výhody materiálů fermacell

06.09.2021
 
Prioritním programem společnosti ATRIOWOOD s.r.o. z Ostravy je výstavba vlastního systému bydlení pro seniory. Tento projekt, nazvaný ATRIO WOOD, byl na základě zahraničních zkušeností vyvinut pracovníky společnosti a jeho cílem bylo vytvořit zejména pro menší obce optimální a universální typ nedostatkových a žádaných bezbariérových bytů. Součástí konstrukčního systému těchto staveb jsou i sádrovláknité desky fermacell®.
 
Systém ATRIO WOOD představuje sestavu modulového uspořádání libovolného počtu specifických malometrážních bytů s možností jejich naprosto neomezených kombinací co do počtu bytů i variability jejich skladeb v prostoru a v terénu. Stejně jako je tomu u podobných staveb v zahraničí jsou i u nás tyto objekty většinou realizovány jako stavby, jejichž konstrukční systémem je vyroben z materiálů na bázi dřeva.
 
Vedle značné rychlosti výstavby přináší volba této moderní technologie i přijatelnou cenu celé investice, na jejíž realizaci lze navíc získat významnou dotaci z příslušného národního programu, podporujícího výstavbu těchto bytů. Samozřejmostí je pak plná bezbariérovost jednotlivých bytů i celého bytového domu.
 
Vysoká kvalita provedení, značná rychlost výstavby a nízké pořizovací a provozní náklady bytů zaujaly už mnoho obcí a komfortní a kvalitní bydlení oceňují i samotní senioři. Objekty bydlení pro seniory na bázi dřevostavby stojí v obcích Horní Moštěnic, Jakartovice, Lipovec, Mrsklesy, Uvalno, Velké Albrechtice, Zátor a dalších. Generálním dodavatelem všech výše uvedených staveb byla společnost ATRIOWOOD, samotné dřevostavby realizovala společnost VESPER HOMES, dlouholetý člen Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).
Horní Moštěnice

Horní Moštěnice

Jakartovice

Jakartovice

Lipovec

Lipovec

Mrsklesy

Mrsklesy

 
Uvalno

Uvalno

Velké Albrechtice

Velké Albrechtice

 
Zátor

Zátor

 

 
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×