Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Díky modulům KOMA se na přístavbě čtyřhvězdičkového pařížského hotelu uplatnily i desky fermacell

Díky modulům KOMA se na přístavbě čtyřhvězdičkového pařížského hotelu uplatnily i desky fermacell

31.10.2019
Na jaře tohoto roku dokončila vizovická společnost KOMA Modular přístavbu čtyřhvězdičkového hotelu Relais de la Malmaison v Paříži. I u tohoto objektu jsou v modulech KOMA instalovány sádrovláknité desky fermacell.
 
Modulární přístavba má 28 pokojů, které jsou vybaveny vším, co k takovému hotelu patří, včetně balkonů a klimatizovaných místností s regulovanou výměnou vzduchu. Modulární výstavba tak v Paříži prokázala další možnost využití. Samotný hotel se nachází v krásném prostředí parku, takže šetrná montáž pomocí modulů byla jedním z hlavních důvodů, proč se zadavatel, francouzský developer Série Flex, se kterým loni KOMA Modular uzavřela smlouvu o dlouhodobé spolupráci, rozhodl pro tento způsob výstavby. Čtyřpodlažní hotel byl realizován dle architektonického návrhu studia MARINA PROJETS & ARCHITECTURE, které také celý průběh realizace koordinovalo a dozorovalo.
 
Hotel kromě atraktivního umístění a vysokého standardu služeb charakterizuje i důraz na ochranu životního prostředí. KOMA Modular a její metoda modulární výstavby, která souzní s filozofii cirkulární ekonomiky, si tak notovala s filozofií hotelu i v této oblasti. Sportovci uvítají přilehlé sportovní zázemí – tenisový kurt, lázně s krytým bazénem, devítijamkové golfové hřiště a běžeckou stezku podél řeky Seiny. Více informací o hotelu najdete na   https://www.relaismalmaison.fr/


 
×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×