Den otevřených dřevostaveb ADMD bude letos v sobotu 6. října

21.09.2018

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), jejíž generálním partnerem je společnost Fermacell, bude v sobotu 6. října 2018 pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již pátý ročník akce „Den otevřených dřevostaveb 2018“.

Cílem projektu je podle slov ing. Vratislava Blahy, předsedy ADMD, propagace kvalitních dřevostaveb v řadách široké veřejnosti. „V sobotu 6. 10. 2018 budou od 10:00 do 17:00 hodin na území celé České republiky otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné domy většiny členských firem ADMD. Mottem letošní akce je „Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.“ uvedl ing. Blaha.

Den otevřených dřevostaveb

Smyslem dnes již tradičního projektu je poskytnout návštěvníkům komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti i samotnou technologii výstavby. Den otevřených dřevostaveb 2018 umožní zájemcům si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace. Návštěvníci otevřených dřevostaveb se tak kromě jiného dozví aktuální ceny a slevové akce, možnosti financování, průběh stavebního řízení a časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů domácí technikou apod.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 6. 10. 2018 navštívit, se bude pohybovat kolem čtyřiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří Vám budou ve vzorových domech k dispozici, bude od 18. září 2018 zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz, kde se také dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×