Březnový online seminář představí novinku v podlahovém a stěnovém vytápění a chlazení projektantům TZB

Březnový online seminář představí novinku v podlahovém a stěnovém vytápění a chlazení projektantům TZB

03.03.2023
 
Specializovaný online seminář pro projektanty TZB připravila společnost James Hardie Europe na čtvrtek 23. března 2023 od 9.00 hodin. V centru pozornosti bude podrobný popis nového systému podlahového vytápění fermacell® Therm25, jeho přednosti a možnosti uplatnění v oblasti vytápění a chlazení novostaveb i starších objektů. Účast je zdarma a přihlásit se na něj můžete na webových stránkách fermacell.cz.
 
Fermacell® Therm25 poprvé kombinuje vrstvu záklopu a podlahového vytápění v jednom systému (2v1) a s touto novinkou přišlo na náš trh poprvé štíhlé, rychlé a suché řešení pro instalaci podlahového a stěnového vytápění a chlazení. Velkou předností systému je kromě 100% suchého procesu výstavby zejména jeho malá instalační výška (již od 35 mm) a nízká hmotnost.

Seminář povede vedoucí technického oddělení společnosti James Hardie Europe Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák a v jeho průběhu představí celý systém, jeho uplatnění a výhody, které nabízí při návrhu topného a chladícího systému v objektech.

Tento webinář je zařazen do programu Pravidelných odborných zdokonalovacích školení pro uznání Certifikace CTI ČR
a je hodnocen 2 kreditními body.

 
Těšíme na on-line viděnou, na seminář se můžete přihlásit zde.
 
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×