Soutěž o stahovací latě fermacell!

Blíží se seminář „Dřevostavby“ ve Volyni a Fermacell opět nebude chybět

08.04.2019

23. ročník mezinárodního odborného semináře „Dřevostavby“ se uskuteční v úterý 16. dubna a ve středu 17. dubna 2019 v areálu VOŠ a SPŠ Volyně. A ani letos nebude chybět jeho tradiční účastník, společnost Fermacell. Ten se seminářů ve Volyni účastní bez přerušení už od jejich prvního ročníku a patří mezi dlouhodobé podporovatele této významné oborové akce.

Na své expozici v dílnách představí odborné veřejnosti kromě jiného i fasádní obkladové desky James Hardie či oblíbené sádrovláknité a cementovláknité desky fermacell. Vláknocementové obkladové desky James Hardie budou navíc v centru pozornosti prezentace „Fasádní obklady z vlákno cementu“, kterou ve středu 17. dubna dopoledne představí účastníkům semináře Dipl.- Ing. (FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení Fermacell.

Mezinárodní odborný semináře Dřevostavby se i letos koná tradičně před Velikonoci v areálu volyňské školy. Všichni účastníci mají možnost navštívit souběžně pořádané bezplatné workshopy, které budou probíhat po oba dny v prostorách vzdělávacího centra v suterénu školy. V úterý odpoledne to bude workshop na téma „Dřevostavby pod rentgenem", ve středu pak „Stavebně-fyzikální souvislosti dřevostaveb“. Středeční workshop je organizovaný ve spolupráci s UCEEB (Univerzitní centrum energeticky efektivních budov).

Další částí doprovodného programu je výstava "Stavby století republiky", která bude instalována ve dvou podlažích hlavní budovy školy. V rámci semináře Dřevostavby bude rovněž představeno „Vzdělávací středisko (nadregionálního významu) pro zpracovatelský průmysl". V uvedeném prostoru je umístěna CNC technologie na výrobu dřevěných konstrukcí, krovů i celých dřevostaveb, nechybí ani ukázky použití CNC technologie v praxi.

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×