Fermacell greenline

Interiéry s Fermacell greenline - Investice do zdravého bydlení, která se vyplatí

Zvyšuje se význam zdraví a dobrého zdravotního stavu vůbec. Mnoho lidí dbá vědomě na vyváženou stravu a udržuje si dobrou kondici pravidelnými sportovními aktivitami. Do středu zájmu moderního člověka se však stále častěji dostávají i čtyři stěny, mezi kterými žije. Kromě oborů wellness a home-entertainment se v posledních letech enormně zvýšila poptávka po "zdravých" stavebních materiálech.

Každý, kdo plánuje modernizaci svého bydlení, může něco udělat pro své zdraví tím, že bude investovat do řešení interiéru pomocí  desek Fermacell greenline , čistících vzduch-je to investice, která se vyplatí. Sádrovláknité desky Fermacell greenline  a Podlahové prvky Fermacell greenline
rozšiřují četné přednosti sádrovláknitých desek Fermacell o další atraktivní komponentu. Zdravá deska zlepšuje aktivně kvalitu vzduchu v místnosti a zvyšuje tak kvalitu bydlení a života.

Fermacell greenline - Žít zdravěji není těžké

Pro splnění zvyšujících se požadavků na zdravé bydlení je nebytné použití stavebních materiálů s nízkým obsahem škodlivých látek. Avšak co se škodlivinami, které v průběhu běžného dne proniknou do vlastních čtyř stěn a do vzduchu v místnosti? Pro mnoho lidí je pojmem látka, zvaná formaldehyd - nejznámější z aldehydů. V minulosti byla tato sloučenina často předmětem titulků v novinách a zpráv. Formaldehyd je při vysoké koncentraci jedovatá substance, která se často prokazatelným způsobem vyskytuje v interiérech. Následkem tohoto výskytu mohou být často těžké zdravotní problémy. Zdraví však mohou poškozovat i jiné aldehydy a takzvané ketony, známé také pod zkratkou VOCs (těkavé organické sloučeniny).

Fermacell greenline - Trvalé vázání škodlivin ze vzduchu v místnosti

Takto funguje Fermacell greenline:

  • Na povrchy desek je ve výrobním závodě aplikovaná účinná látka na bázi keratinu.
  • Účinek Fermacell greenline je založen na přírodním ekologickém principu, přesněji řečeno, na čisticí síle ovčí vlny.
  • V průběhu přirozeného procesu jsou absorbovány a trvale vázány škodlivé látky a emise.
  • Fermacell greenline funguje také pod obklady, nejlépe pod difúzně otevřenými nátěry a obklady stěn.