Pokládka podlah s fermacellem v TV pořadu České televize Polopatě

V neděli 21. února v 8.55 hod. ráno jste mohli na kanálu ČT 1 sledovat moderní hobby magazín Polopatě. V něm jste mohli získat nejen užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu, ale poprvé na televizních obrazovkách vidět i pokládku suché podlahy s podlahovými prvky fermacell.
Pokud vám pořad unikl, podívejte se do archivu na záznam pořadu Polopatě z neděle 21. února. Cca v 36:30 min. začíná pětiminutová reportáž s ukázkou rekonstrukce dřevěného trámového stropu v bytovém domě. Seznámíte se také s obecnými výhodami a pravidly pro pokládku suchých podlah s podlahovými prvky fermacell.

Reportáže v pořadu Polopatě jsou inspirující, podávané jednoduchým a věcným způsobem a zaujmou široký okruh diváků. Společnost Fermacell nechala v reportáži o pokládce suchých podlah promluvit svého aplikačního technika Klause Křeválka, samotnou realizaci podlahy zajistil pro televizní štáb Fermacell Expert Robert Patera, majitel firmy Stavby 3000 z Prahy. Reportáž se zabývá rekonstrukcí dřevěného trámového stropu v bytovém domě, ale principy, které zde budou objasněny, lze uplatnit i u jiných realizací. Aplikační technik Klaus Křeválek přehledně vysvětlí pravidla po pokládku suchých podlah, ozřejmí fungování všech vrstev ve skladbě a poradí, čemu se vyvarovat.

Fermacell svým vstupem na „televizní půdu“ sleduje několik cílů. „Chceme zvýšit povědomí o značce fermacell a jejich systémech u široké veřejnosti a současně ukázat, jak snadno a efektivně lze s  podlahovými prvky fermacell realizovat suchou podlahu. Chceme k práci se suchými systémy podlah motivovat jak domácí kutily, tak i odborníky. Pokud jim reportáž neodpoví na všechny otázky, vždy je tady naše technické poradenství, které v praxi potvrdí, že dokážeme vyřešit téměř vše.“, uvedl ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel Fermacell GmbH, o.s. Praha.
 

Fermacell montáž podlah