Letošní roadshow Lepší sádroš představila výhody fermacellu ve 34 prodejnách stavebního materiálu

I letošní duben byl u společnosti Fermacell měsícem startu prezentační akce Lepší sádroš. Premiéra letošního ročníku (již třetího) se uskutečnila 18. dubna v Kladně a během dubna, května a června navštívil letošní tým 25 měst České republiky a v nich 34 prodejen stavebnin. Celá roadshow skončila 28. června ve Vodňanech.

Třetí ročník už dovoluje malé ohlédnutí a bilancování. První rok – 2014 - byl premiérový a výhody materiálů fermacell představoval touto formou distributorům i jejich zákazníkům vůbec poprvé. Bylo potřeba hodně vysvětlovat a na praktických případech ukazovat, že s fermacellem se vyplatí pracovat. V roce 2015 to už bylo jiné - ve srovnání s prvním rokem na turné výrazně přibylo návštěvníků/zákazníků, kteří s fermacellem začali v průběhu let 2014 a 2015 pracovat nebo kteří aktuálně řešili zakázky, na kterých systémy fermacell instalovali. A právě skončený rok 2016 byl opět v něčem jiný – kvantita se proměnila v kvalitu jak z pohledu prodejen stavebnin, které materiály fermacell v rámci akce prezentovaly, tak i z pohledu znalostí realizačních firem. Otázky jako „Proč používat fermacell?“ už zmizely, nejčastěji se objevují nové, například „Kde ještě můžeme fermacell uplatnit?“ Zkušenosti profesionálů z oblasti suché výstavby jsou díky stovkám úspěšných realizací novostaveb či rekonstrukcí s materiály fermacell velmi rozsáhlé a dobré, silnou pozici má fermacell i u distributorů, kteří fermacell prodávají.

Turné tak bylo i letos, podobně jako první dva ročníky, úspěšné. Tým agentury Amden, která roadshow i v roce 2016 organizovala, doplněný o obchodní zástupce a aplikační techniky firmy Fermacell, využil zkušenosti z příprav a průběhu roadshow v letech 2014 a 2015 a nabídl návštěvníkům nejen perfektní produkt, ale i dokonalý servis. A k tomu přes tisíc rozdaných dárků a více než 1700 publikací Fermacell.

V centru pozornosti byly jak tradiční sádrovláknité desky fermacell a jejich uplatnění při realizací stěn a podlah nových nebo rekonstruovaných bytů, rodinných a bytových domů a dalších objektů (dřevostaveb, škol a školek, administrativních budov, nemocnic apod.), ale i cementovláknité desky fermacell Powerpanel H2O a HD, vhodné pro opláštění fasád či realizaci exteriérových podhledů. Poprvé byla představena i letošní novinka, protipožární desky fermacell Aestuver.

fermacell - lepší sádroš