Fermacell představí na lednovém semináři JAFHOLZ své podlahové systémy a koupelnové prvky

JAF HOLZ, jeden z největších obchodníků se dřevem a dřevěnými materiály v České republice, pořádá 26. ledna 2017 v Motorestu u Rohatýho Kola u Opatovic nad Labem seminář STAVEBNÍ PRVKY a v rámci programu představí systémové řešení pro dřevostavby, podlahové systémy a koupelnové prvky se sádrovláknitými a cementovláknitými materiály i společnost Fermacell.

Seminář se uskuteční v Motorestu U Rohatýho Kola (adresa je Stéblová 88, Opatovice nad Labem a perfektní popis cesty najdete zde) od 8.45 hod. a v průběhu dopoledního programu se účastníci seznámí i s nabídkou interiérových dveří a podlah JAF HOLZ nebo stěnových panelů EUROPANEL.

Za společnost Fermacell se akce zúčastní oblastní vedoucí Aleš Pechtor: „Na semináři budou k dispozici i ukázky řešení koupelen se systémem sprchových a odtokových prvků fermacell. Naše suché podlahové systémy nacházejí v dřevostavbách čím dál tím větší uplatnění a na semináři ukážeme, že obavy ze suchých podlah nejsou na místě ani při jejich použití ve vlhkém prostředí. Díky systémovému řešení lze s fermacellom realizovat i oblíbené bezbariérové koupelny.“

Zájemci o seminář se mohou přihlásit do 20. ledna 2017 mailem na adrese: nadezda.hermanova@jafholz.cz.

Fermacell představí na lednovém semináři JAFHOLZ své podlahové systémy a koupelnové prvky