Dřevostavby Atrium ocenila v soutěži o Dům roku 2015 odborná porota i široká veřejnost

Společnost Atrium Horažďovice uspěla hned dvakrát v jubilejním 20. ročníku prestižní ankety Dům roku, kterou vyhlašuje časopis Můj dům. Cenu internetového hlasování získal v kategorii Katalogové dřevostavby dům Jubileum Profi 82, který se podle internetového hlasování v kategorii Katalogové dřevostavby umístil na 2. místě, Cenu odborné poroty získal v kategorii Stavby podle typového projektu dům Perseus, který se podle hlasování odborné poroty umístil na 3. místě.

Přízemní dům JUBILEUM PROFI 82 je dispozičně řešen jako 4 + kk a svým řešením reaguje na aktuální potřeby a preference veřejnosti. Bezbariérový bungalov Perseus patří do řady ATRIUM EXCLUSIVE, jejíž domy vynikají prvky moderní architektury a unikátním difuzně otevřeným konstrukčním systémem DifuTech se sádrovláknitými deskami fermacell Vapor. Domy této exkluzivní řady jsou nabízeny standardně se špičkovými technologiemi i nadčasovým designovým vybavením.

I samotní organizátoři soutěže při ohlédnutí za letošním ročníkem soutěže o Dům roku uvedli, že jak odborná porota, tak i široká veřejnost oceňovali zejména jednoduché, čisté linie a geometrické tvary a ploché či pultové střechy – takové domy vyhrály v kategorii individuálních staveb jak u odborné poroty, tak u čtenářů, a podobné domy vybrali čtenáři i z celkové nabídky katalogových domů.