Blíží se den otevřených dveří ve společnosti VEXTA a.s.

V sobotu 22. dubna 2017 proběhne ve výrobním závodě společnosti VEXTA a.s. Den otevřených dveří, na který vás jako významný dodavatel firmy zve i Fermacell. Výroba pojede na plný výkon a návštěvníci tak mohou na vlastní oči shlédnout, jak se dřevostavby, známé jako VEXTA DOMY, vyrábí.

Akce se koná za každého počasí a na zájemce čeká bohatý doprovodný program s občerstvením – na své si přijdou děti i zájemci o prohlídku výrobní haly, spojenou s odborným výkladem. Pro děti je připraven po celou dobu akce skákací hrad i stavba s dřevěnými kostkami, prohlídky výroby s odborným výkladem budou probíhat v 11:00, 12:00, 14:00, 15:00 a 16:00 hod. A kdy a kam se máte v sobotu vypravit? Den otevřených dveří bude probíhat v obci Moravská Huzová (výrobní závod má adresu Moravská Huzová 43, Štěpánov u Olomouce) od 9.00 do 17.00 hodin. Moravská Huzová leží cca 10 km severně od Olomouce a halu firmy VEXTA v ní snadno najdete.

VEXTA a.s. vznikla v roce 2013 a již v roce 2014 se VEXTA DOMY poprvé dostávají mezi první desítku největších dodavatelů dřevostaveb v ČR. O rok později již divize "dřevostavby" zaznamenává velký úspěch - během tohoto roku prodala 50 svých domů. Kompletní rekonstrukcí prošla výrobní hala v Moravské Huzové, firma také investovala do nových automatických a poloautomatických technologií. To jí umožnilo přesunout výraznou část montážních operací, které se dříve musely provádět na stavbě a to za jakéhokoliv počasí, přímo do výrobní haly. Tímto přesunem operací se zvýšila kapacita výroby, zlepšila se flexibilita pro plnění náročných termínových požadavků zákazníků a zvýšila se kvalita provedení celého domu. Ve výrobní hale se nyní kromě jiného vkládá izolace do obvodových stěn a příček, instalují se parozábrany, předstěnové latě a zaklopení a prolepují se pohledové desky fermacell pro interiér domu. V loňském roce se VEXTA a.s. stala členem ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů.

Blíží se den otevřených dveří ve společnosti VEXTA a.s.