V neděli 10.12. uvidíte na TV PRIMA montáž podlahového vytápění fermacell® Therm25

V neděli 10.12. uvidíte na TV PRIMA montáž podlahového vytápění fermacell® Therm25

07.12.2023

Moderátor Jindra Ekl si s naším regionálním manažerem Janem Hejdukem povídaly nejen o výhodách suchých podlah ze sádrovláknitých desek fermacell® obecně, ale v průběhu reportáže je zachycen i průběh montáže podlahového vytápění fermacell® Therm25. Sledujte v neděli 10. prosince 2023 po 11:50 hod. na TV Prima! Natáčelo se v průběhu listopadu v rodinném domě v Třebotově a v nástavbě na bytovém domě v Opavě.

V obou případech měla volba podlahového vytápění své opodstatnění. V Třebotově majitel rodinného domu položil svépomocí v přístavbě z dřevostavby podlahové vytápění fermacell® Therm25 hlavně kvůli rychlosti instalace – měl za den hotovo a nemusel čekat na schnutí betonu. Tlakovou zkoušku stihl za hodinu, a stihl tak zahájit topnou sezónu ještě před prvním sněhem. Důvodem pro suché podlahové vytápění fermacell® Therm25 byla i nízká instalační výška (kvůli rámům oken) a tepelné čerpadlo, na které nový systém snadno napojil.

 

Druhé natáčení probíhalo v Opavě, kde se systém suchého podlahového vytápění fermacell® Therm25 právě instaloval. Nástavba na opavském bytovém domě je z CLT panelů od firmy Novatop, což je lehký systém s minimální zátěží pro konstrukce stávajícího bytového domu. Navíc je to suchý stavební systém bez vody, k němu se naše vytápění dobře hodilo. V nově vybudovaných prostorách bude administrativa, tedy vyšší zatížení, ale i to fermacell® Therm25 zvládne. Jeho instalace není omezena jen na běžnou zátěž v bytových a rodinných domech.

 

Produkty James Hardie Europe se prezentují v Receptáři prima nápadů již potřetí

A dva předešlé výstupy byly vždy spojeny s velkým zájmem u našich zákazníků! Kromě zajímavého a aktuálního tématu se o to zasloužila i vysoká sledovanost pořadu – ta je v cílové skupině lidí nad 15 let až 400 000. Kromě sledovanosti má Receptář dlouhodobě výborné i další mediální ukazatele (např. rating a share).

 

Poprvé se na TV PRIMA na jaře 2019 prezentovaly suché podlahové systémy fermacell® v prostorách hotelu Longin, v září 2019 se natáčelo a vysílalo opláštění fasády garáže v obci Lahošť vláknocementovými obklady Hardie® Plank.

 

Oblíbený hobby magazín Receptář prima nápadů je postavený na stálých rubrikách, pokrývajících oblasti spojené s DIY, zahradou a domácností. Receptář je díky svému zaměření a cílové skupině velmi dobrým komunikačním kanálem k edukativním reportážím a prezentaci produktů spojených s bydlením a rekonstrukcemi, zejména v rubrikách domov a moderní bydlení.

V neděli 10.12. uvidíte na TV PRIMA montáž podlahového vytápění fermacell® Therm25

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×