V anketě Dřevěná stavba roku 2012 dejte hlas dřevostavbám s materiály FERMACELL

Hlasujte pro dřevostavbu Fermacell

Po úspěchu loňského ročníku Dřevěné stavby roku 2011 vyhlašuje Nadace Dřevo pro život další ročník ankety - Dřevěná stavba roku 2012.

Hlasujte v anketě Dřevěná stavba roku! Třeba pro dřevostavby s materiály Fermacell Po úspěchu loňského ročníku Dřevěné stavby roku 2011 vyhlašuje Nadace Dřevo pro život pokračování ankety - Dřevěná stavba roku 2012.

Ve čtvrtek 10. ledna odstartovalo veřejné hlasování finále soutěžní ankety Dřevěná stavba roku 2012. Do finále postoupila řada zajímavých dřevostaveb, realizovaných se sádrovláknitými materiály FERMACELL. Hlasovat můžete do 24. ledna 2013 na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu.

 

Cílem soutěžní ankety „Dřevěná stavba roku 2012", pořádané Nadací Dřevo pro život, je ukázat široké veřejnosti výrobky z jedinečného a krásného stavebního materiálu – dřeva. Nejúspěšnější hlasující získá unikátní křeslo, které získalo ocenění "Nábytek roku 2012". Křeslo do soutěže věnovala Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně.

 

 

Hlasovat můžete v kategoriích:

  • Dřevěné hřiště - REALIZACE
  • Dřevěná konstrukce - NÁVRHY
  • Dřevěná konstrukce - REALIZACE
  • Moderní dřevostavby - NÁVRHY
  • Moderní dřevostavby - REALIZACE
  • Roubené domy - REALIZACE

 

Souběžně s internetovým hlasováním široké veřejnosti probíhá hodnocení mezinárodní odborné poroty. Výsledky hodnocení budou vyhlášeny na veletrhu Dřevostavby 2013 na výstavišti Holešovice Praha v rámci hlavního doprovodného programu v sobotu 23.2 od 13:00 do 14:00 hod..

 

Hlasovat v anketě Dřevěná stavb roku můžete zde...