MS HAUS pořádá v Hradci Králové již 2. Den zavřených dveří

MS HAUS pořádá v Hradci Králové již 2. Den zavřených dveří

Příležitost shlédnout první použití desek fermacell na stropě domu MS HAUS

V sobotu 22. června 2013 zve do Hradce Králové společnost MS HAUS zájemce o své domy na prohlídku rodinného domu typu bungalov - MS 07 a současně na prohlídku atypického domu před dokončením. Na tomto domě byly poprvé použity sádrovláknité desky fermacell (konkrétně desky tl. 12,5 mm s TB hranou) i na stropech domu od společnosti MS HAUS. Použití desek fermacell s TB hranou umožňuje rychlou a snadnou realizaci rovných ploch s vynikajícími pevnostními, akustickými a protipožárními parametry.

 

Doposud se materiály fermacell používaly na vnitřních a obvodových stěnách domů MS HAUS. Tady královehradecký výrobce dřevostaveb používá desky fermacell Greenline. Ty aktivně čistí vzduch v interiéru a tím zlepšují kvalitu bydlení a života v domě.

 

V rámci akce je možné si v lokalitě prohlédnout ještě volné pozemky pro domy 4-5 + kk o užitkové ploše 108 m². V případě předběžné dohody při příležitosti dne zavřených dveří mohou zájemci získat dům MS 07 s pozemkem v ceně 3,6 mil. Kč a stěhovat se do nového domu ještě v závěru letošního roku. Více informací naleznete na www.ms-haus.cz/nabidka-pozemku.html.

 

Stavby probíhají na adrese ul. Františka Žaloudka, Hradec Králové - Svobodné Dvory. Vzhledem k omezenému prostoru na místě staveniště je nutné objednání času prohlídky na telefonním čísle +420 603 158 582 nebo na mailové adrese info@ms-haus.cz. Na Vaši účast se těší celý realizační tým společnosti MS Haus s.r.o.

 

Přijďte si prohlédnout dvě stavby MS HAUS na jednom místě a zároveň získejte možnost získat zajímavé bonusy - při realizaci pouze vrchní stavby zvenčí dokončené nabízí MS HAUS zdarma komín s krbem Schiedel Kingfire, při realizaci minimálně vrchní stavby na klíč dle specifikovaného popisu konstrukce a rozsahu dodávky (nárok na slevu je podmíněn uzavřením smlouvy o budoucí smlouvě o dílo s objednávkou projektu do 30.7.2013, zahájení realizace nejpozději jaro 2014.) pak zdarma elektrické podlahové topení v celém domě, barevná okna a barevnou fasádu.

 

Společnost MS Haus je členem tuzemské Asociace dodavatelů montovaných domů a je držitelem Dokumentu národní kvality. Využívá certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů. Výroba a staveništní montáž jsou dozorovány Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským v Praze. Každý prvek je pečlivě kontrolován a sledován, než je umístěn do konstrukce. Další nespornou výhodou certifikace dle Dokumentu národní kvality je nejen kontrola technologie výroby a ale i kontrola teoretické a praktické znalosti všech členů výrobních a montážních čet a tím zaručuje stále stejně vysokou kvalitu provedených prací.