20 let ATRIUM s limitovanou jubilejní akční nabídkou a jubilejním bonusem

Od poloviny září nejpozději do poloviny prosince jsou pro prvních 20 zákazníků, kteří uzavřou Smlouvu o výstavbě domu s firmou ATRIUM, připraveny čtyři typy dřevostaveb za akční ceny. 20 let zkušeností významného tuzemského výrobce dřevostaveb tak připomíná 20 domů za historicky nejnižší akční ceny.

 

Bungalov NOVA 109 je v provedení All inclusive dostupný již za 2.493.100 Kč, jubilejním bonusem je zastřešení terasy zdarma. Druhý z bungalovů – VELA 115 All inclusive získá zákazník za 2.494.800 Kč, bonusem je valbová střecha zdarma. Dvoupodlažní dům VARIANT 134 All inclusive stojí 2.592.900 Kč a bonusem navíc je zádveří zdarma, akční cena největšího ze čtyř domů této akční nabídky - VARIANT 136 All Inclusive je 2.796.000,-Kč, jako bonus zdarma získá zákazník, který si vybere tento typ domu, také zádveří zdarma.

 

Zdarma získá navíc investor ke každému akčnímu domu jubilejní akční balíček ATRIUM s difuzně otevřenou konstrukcí DifuTech® s 15 mm sádrovláknitou deskou fermacell. Ta plní statickou, protipožární a akustickou funkci a nadstandardně vyhovuje také bodovému zavěšování předmětů na stěny. Součástí akčního balíčku je i komplexní zateplení ATRIUM IZO PLUS, izolační trojskla do oken a minerální izolaci PURE ONE.

 

Podrobné informace k akční nabídce dřevostaveb ATRIUM.