Dřevostavbu firmy ATRIUM ocenila odborná porota v soutěži Dům roku 2013

Dřevostavbu firmy ATRIUM ocenila odborná porota v soutěži Dům roku 2013

Již poosmnácté vyhlásil časopis Můj dům soutěž o titul Dům roku. O přízeň čtenářů i odborné poroty se letos ucházelo 39 soutěžících v kategorii Individuální domy a 19 domů typových. A jako nejlepší typový dům vybrala odborná porota montovanou dřevostavbu Minor od společnosti Atrium Horažďovice, která používá pro konstrukce svých rodinných domů sádrovláknité materiály FERMACELL.

 

Odborná porota, ve které v letošním roce zasedli Tomáš Tkačík (generální ředitel společnosti Business Media CZ), Jitka Pálková a Petr Saulich (redaktoři časopisů Můj dům a Rodinný dům) a architekti Pavel Horák, Petr Vágner a David Kraus (předseda poroty), ocenila na dřevostavbě ATRIUM střízlivý design, který se pojí s účelnou dispozicí, přizpůsobenou poloze ve strmém svahu a individuálním potřebám majitelů domu. Jako chovatelé papoušků potřebovali při výstavbě domu vytvořit místo i pro tyto krásné ptáky a to se výrobci k plné spokojenosti investora i odborné poroty podařilo.

 

Diplom za vítězství v soutěži Dům roku 2013 v kategorii Typový dům si z rukou šéfredaktorky časopisu Můj dům Markéty Klocové převzal na slavnostním večeru, pořádaném ve středu 20. února 2013 v multikině CineStar v Praze, ředitel společnosti Atrium pan Oldřich Šebek.