Dny otevřených dveří dřevostavby Razka stav v Částkově na Tachovsku

Dny otevřených dveří dřevostavby Razka stav v Částkově na Tachovsku

Představit široké veřejnosti systém výstavby dřevostavby, hlavně pak jeho výhody a přednosti. To byl hlavní cíl dnů otevřených dveří, které se v pátek a sobotu 14. a 15. prosince loňského roku konaly v obci Částkov u Tachova na Plzeňsku.

Právě tady stojí jeden z nových dřevěných domů, realizovaných stavební společností Razka stav z Tachova, která celou akci pořádala. V jejich průběhu byly prezentovány i výhody sádrovláknitých materiálů FERMACELL.

 

Razka stav je účastna v programu G-SERVIS partner, ze kterého může svým klientům nabídnout výběr z nabídky 900 projektových řešení rodinných domů různých velikostí a kategorií. Stavební společnost Razka stav s.r.o. vznikla v roce 2008 a specializuje se na výstavbu dřevostaveb, projektovou činnost, úpravu interiérů, přestavby bytů a rodinných domů, velkoobchod i maloobchod se stavebním materiálem.

 

Akci navštívila i Západočeská kabelová televize a její reportáž z dnů otevřených dveří si můžete prohlédnut tady: http://www.zktv.cz/6-drevostaveb-bude-pribyvat.html