Známé jsou už místa a termíny certifikačních školení FERMACELL v roce 2013

Známé jsou už místa a termíny certifikačních školení FERMACELL v roce 2013

Pokud chcete získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí FERMACELL, přihlaste se na jedno z letošních certifikačních školení, které probíhají od února do listopadu v akreditovaných školicích střediscích na celém území České republiky.

 

Certifikát ze školení Fermacell, který je vydáván pod záštitou Cechu suché výstavby České republiky dle zákona 246/01 Sb., bude pro účastníky dokladem, že firma a proškolená osoba mají plnou kompetenci k práci s protipožárními a akustickými konstrukcemi FERMACELL.

 

Školení jsou jednodenní, program probíhá od 9 do 15.30 hod. Dopolední část je věnována teoretické přípravě, po přestávce na oběd (ten je v ceně školení) je pozornost věnována praktické části – montáži desek FERMACELL na dřevěnou nebo ocelovou konstrukci či na vyrovnávací podsyp. Kromě certifikátu obdrží každý účastník i pracovní oděv.

 

Certifikační školení vedou odborníci přímo ze společnosti Fermacell, takže žádný odborný dotaz na zpracování desek a příslušenství FERMACELL nezůstane nezodpovězen.

 

Termíny a místa certifikačních školení najdete zde...

 

Těšíme se na Vaši účast!