Novinka: FERMACELL Powerpanel TE - sprchový podlahový set pro liniové žlaby

Moderní stylové a komfortní koupelny a sprchy je možné jednoduše realizovat pomocí novinky v sortimentu sádrovláknitých a cementovláknitých systémů FERMACELL - sprchového podlahového setu pro liniové žlaby FERMACELL Powerpanel TE.

Sprchový podlahový set představuje ideální systém výstavby všech vlhkých prostor - suchou cestou řeší zabudování liniových žlabů v bezbariérových koupelnách a sprchových koutech. Spolu s podlahovými prvky FERMACELL Powerpanel TE umožňuje rychlou realizaci mokré i suché části podlahy koupelny suchou cestou. Set se skládá ze dvou vyspádovaných prvků, ze kterých lze vytvořit plochu o rozměru 100x100 cm. Tyto vyspádované prvky jsou tvořeny vysoce zatížitelným podlahovým polystyrenem EPS DEO 200 o výšce 30 mm se spádem cca 1,25 % spojeným s 12,5 mm cementovláknitou deskou FERMACELL Powerpanel H2O. Celková konstrukční výška setu po zahrnutí přidané krycí cementovláknité desky FERMACELL Powerpanel H2O dosahuje 55 mm.

 

Připravený set se spádem je vhodný i pro velkoformátovou dlažbu a je spolehlivým řešením pro podlahy s trvalým zatížením vodou. Vyřešené vyspádování prvků navíc vylučuje jakékoliv nepřesnosti. Set lze kombinovat i s jinými technologiemi podlah (např. lité podlahy) a díky jeho vysoké zatížitelnosti je hotová podlaha vhodná i pro invalidní vozíky. Pokládka je velmi jednoduchá a hotový sprchový set představuje ideální podklad pro dlažbu, přírodní kámen a další obkladové materiály. Díky použití systémového příslušenství Fermacell vzniká absolutně těsný systém, vhodný i pro chemicky zatížené oblasti. Novýsprchový podlahový set FERMACELL Powerpanel je podlahovým prvkem, který chrání nejen proti vlhkosti, ale i před požárem a hlukem.

 

Více o Fermacell Powerpanel sprchovém podlahovém setu pro liniové žlaby zde...

Stáhněte si prospekt PDF zde...