FERMACELL greenline je nyní standardem na vnitřních stěnách všech domů MS HAUS

Společnost MS HAUS s.r.o. z Hradce Králové vstoupila do nového roku s atraktivními novinkami pro své zákazníky – na vnitřních stěnách všech nově projektovaných domů MS HAUS jsou například od ledna 2012 již ve standardu sádrovláknité desky FERMACELL greenline.

MS HAUS je tak první firmou mezi výrobci montovaných dřevostaveb, která tyto ekologické a zdraví prospěšné materiály nabízí jako standard svých domů.


Sádrovláknité desky FERMACELL greenline jsou na povrchu opatřeny speciální účinnou látkou, schopnou dlouhodobě přijímat různé škodlivé a pachové látky a trvale je vázat. Proto je deska FERMACELL greenline schopna absorbovat často se vyskytující škodliviny (jako jsou např. ketony a aldehydy) během několika málo hodin - a to i ve vysokých koncentracích - a trvale je integrovat do molekulární struktury účinné látky.


MS HAUS tak opět potvrzuje, že ekonomické a ekologické stavění je prioritou společnosti. Výborným příkladem je i řada MS EKONOMY, pro kterou jsou charakteristické velmi nízké pořizovací a provozní náklady a současně zachování vysoké kvality – MS HAUS nadstandardně dobrovolně certifikuje výrobu i montáž dle Dokumentu národní kvality Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Již v loňském roce byly vylepšeny tepelně-izolační vlastnosti stěn a stropů, standardem jsou ve všech domech izolační trojskla.


Novinkou modelové nabídky pro rok 2012 jsou i nové vysoce kvalitní obložkové vnitřní dveře, které budou také ve standardu nových domů, dodávka na klíč obsahuje i dodávku a montáž hromosvodu. Pro zákazníky se plánuje řada zajímavých obchodních akcí, vyplatí se proto sledovat webové stránky společnosti http://www.ms-haus.cz/.