Bungalov MS HAUS s deskami FERMACELL greenline za jeden den

Dny otevřených dveří MS HAUS se staly již každoroční tradicí a pokračování seriálu těchto úspěšných akcí se připravuje i letos – pokud jste příznivci kvalitního, rychlého, ekologicky a hlavně ekonomicky úsporného bydlení, zveme Vás co nejsrdečněji na tuto předváděcí montáž dřevostavby bungalovu MS 04, která se uskuteční v sobotu 28. 4. 2012 v Praze - Třebonicích v ulici Do zahrádek II, nedaleko obchodního centra Metropole Zličín, autobusového nádraží a zastávky metra Zličín.

 

V tomto domě, podobně jako u ostatních objektů MS HAUS, jsou standardem desky FERMACELL greenline. Tyto desky zlepšují vnitřní prostředí domu díky přírodnímu keratinu, který dokáže vázat škodliviny a pročišťovat vzduch v místnosti. Společnost MS Haus je jedinou společností, která používá tyto desky ve standardní konstrukci. Bungalov MS 04 představuje přízemní stavbu, která je svou promyšlenou dispozicí vhodná pro tří až čtyř člennou rodinu. Dispozice je navržena jako spojený prostor obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, který je přímo propojen s ostatními místnostmi. Vzhledem k otevřenému prostoru domu budou v domě umístěny krbová kamna či krb, který dokáže prohřát všechny místnosti domu. Doba montáže prefabrikovaného komínu Schiedel na stavbě netrvá déle než hodinu, ostatně bude možné se o tom moci přesvědčit v sobotních odpoledních hodinách.

 

S montáží domu bude započato v sobotu ráno (to bude na staveništi připravena pouze betonová deska s izolací proti zemní vlhkosti) a již v odpoledních hodinách bude k vidění hotová konstrukce dřevěných stěn včetně oken a fasádního systému a nosné konstrukce střechy s komínem a krbem.

 

Pro případné dotazy budou zaměstnanci firmy MS HAUS připraveni zodpovídat dotazy, prvních 50 návštěvníků navíc obdrží zdarma půlroční předplatné časopisu Dřevo&Stavby, kde se mohou seznámit s dalšími druhy a typy dřevostaveb.