Archiv 2010

Firma Vario Vila připravuje Den otevřených dveří v bytovém domě v Moravské Třebové

Ve čtvrtek 22. července 2010 v čase od 16 do 19 hodin se v Moravské Třebové na ulici Hřebečská koná Den otevřených dveří v bytovém domě, který tady realizuje společnost Vario Vila, s.r.o. V bytovém domě jsou z důvodů vysokých požadavků na akustické vlastnosti podlah použity podlahové prvky FERMACELL spolu s podlahovou voštinou a voštinovým zásypem FERMACELL.

Bytový dům v nízkoenergetickém standardu s 9-ti bytovými jednotkami bude dokončen v červenci roku 2010 a bude obsahovat bytové jednotky o velikosti 1+kk, 1+1, 2+1, 3+kk a 3+1. Součástí každého bytu je parkovací stání.

 

 

Suchá podlaha FERMACELL je realizována ve skladbě podlahové prvky FERMACELL (2E22) 1500x 500x 25 mm + podlahová voština FERMACELL 1500 x 1000 x 60 mm a voštinový zásyp FERMACELL 1-4 mm v celkovém objemu cca 400 m². Firma se pro tuto skladbu rozhodla z hlediska:

  • rychlosti provedení (suchý technologický proces)
  • jednoduchosti provedení (systémové řešení)
  • certifikátů, zkoušek a zkušeností
Vario Vila, s. r. o. je podnikatelským subjektem, který se v hlavní míře zabývá výrobou a montáží individuálních dřevěných rodinných domů, bytových domů, výrobních hal a jiných objektů. V současné době je většina výroby realizovaná v České republice, v menší míře i v zahraničí (Švýcarsko, Holandsko). V letošním roce se firma dožívá 10-tého výročí existence a za tuto dobu postavila více než 200 domů. Vysoká kvalita realizací firmy Vario Vila se odvíjí od pečlivě provedené práce a od jakosti použitých materiálů. Firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů ADMD.