Archiv 2010

Společnost MS HAUS začíná nabízet své domy s deskami FERMACELL greenline. Nová konstrukce bude mít premiéru na veletrhu Dřevostavby 2010

Firma MS HAUS z Hradce Králové, člen ADMD a významný tuzemský výrobce dřevostaveb, představí po dohodě s firmou Fermacell na 5. mezinárodním veletrhu Dřevostavby 2010 v Praze nabídku svých rodinných domů, ve kterých budou použity k vnitřnímu opláštění nové desky FERMACELL greenline. U domů řady MS Pasiv budou navíc tyto desky nyní již standardem!

Podle Milana Schmiedta, jednatele společnosti MS HAUS, chce firma touto nabídkou oslovit především ty zákazníky, kteří kladou velký důraz na zdravé bydlení: "U domů řady MS Pasiv budou desky standardem, v řadě MS Ekonomy s označením GREEN pak nabídneme desky za příplatek. Při minimálním cenovém rozdílu - např. cena domu MS 08 v  provedení Ekonomy GREEN bude o pouhých cca 13.000 Kč vyšší - však dostanou naši zákazníci velkou přidanou hodnotu. Speciální povrchová úprava desek FERMACELL greenline snižuje obsah zdraví škodlivých látek jako je formaldehyd, neutralizuje nepříjemné pachy a tím poskytuje aktivní příspěvek ke zdravému bydlení."

 

Čerstvá novinka v nabídce společnosti Fermacell tak bude na veletrhu Dřevostavby k vidění hned na dvou místech - na expozici společnosti Fermacell budou prezentovány samotné desky FERMACELL greenline, u společnosti MS HAUS najdou návštěvníci už konkrétní ukázku konstrukce domů s těmito deskami.

 

Deska FERMACELL greenline je na povrchu opatřena speciální účinnou látkou a její účinný princip spočívá v přirozené vlastnosti ovčí vlny dlouhodobě přijímat různé škodlivé a pachové látky a trvale je vázat. Tato vlastnost je známa již dlouho a je i vědecky doložena. Proto je deska FERMACELL greenline schopna přijímat často se vyskytující škodliviny jako jsou ketony a aldehydy během několika málo hodin, a to i ve vysokých koncentracích, a trvale je integrovat do molekulární struktury účinné látky. Tento účinek je zaručen po dlouhá léta a při eventuální renovaci může být obnoven provedením základního nátěru.