Archiv 2010

Vychází nová brožura Podlahové systémy FERMACELL - Plánování a zpracování

V novém materiálu najde odborná, ale i široká veřejnost kompletní souhrn nejaktuálnějších informací z oblasti všech podlahových systémů FERMACELL - podrobně jsou popsány oblasti použití, podklady a příprava, pokládka, způsob řešení podlah ve vlhkém prostředí, jednotlivé druhy podlahových krytin i řada detailů, na které investor, projektant či realizační firmy při novostavbě nebo rekonstrukci narazí a které FERMACELL umí řešit.

Nechybí přehled podlahových systémů FERMACELL, charakteristické hodnoty, stavební fyzika a informace o příslušenství a spotřebě materiálu. 

 

Nová tiskovina navazuje na dosavadní brožuru, proti ní však došlo k rozšíření z 52 stran na 80 stran, přidány byly informace o produktech FERMACELL Powerpanel TE, SE, sprchových a podkrovních prvcích, rychlotuhnoucím podsypu a další. Úplně nová je kapitola Těsnící systémy FERMACELL či Montážní časy, rozšířeny byly kapitoly s detaily např. o klenbové stropy apod. Více informací je i v části věnované podlahových vytápěcím systémům.

 

Brožuru ve formátu pdf můžete stahovat zde...