Archiv 2010

FermaCena - nový kalkulační nástroj pro konstrukce FERMACELL

Po nedávném uvedení softwarového nástroje pro navrhování podlah FERMACELL přichází na trh další užitečná softwarová novinka v nabídce společnosti Fermacell - FermaCena, kalkulační nástroj, který umožňuje snadno a rychle vypočítat náklady na materiál pro všechny schválené/ nabízené konstrukce FERMACELL (z Katalogu konstrukcí). Nový software tak umí připravit podklad pro poptávku či nabídku vč. rabatů, zjistit soupis materiálu pro objednání a další informace.

Nový software tak umí připravit podklad pro poptávku či nabídku vč. rabatů, zjistit soupis materiálu pro objednání a další důležité informace.

 

Nový softwarový nástroj je určen pro projektanty, montážní firmy a obchodníky a jeho ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

 

Program umožňuje pracovat s plány/výkresy, po kalibraci si uživatel sám definuje stěny a zadává jejich parametry (druh stěny, požární, akustické a jiné požadavky) a program automaticky vypočítává potřebný materiál, přičemž odpočítá i plochy stavebních otvorů (dveře, okna).

 

V kalkulačním nástroji jsou integrovány také technické brožury a podklady FERMACELL.

 

Uživatel bez registrace získá výpočet spotřeby materiálu bez kalkulace ceny, stačí se však jednorázově zaregistrovat a takovému uživateli je už k dispozici Ceník produktů, který umožňuje kalkulovat i náklady. Program bude bezplatně k dispozici na CD-ROM, které obdrží všichni partneři společnosti Fermacell, ke stažení bude i na www stránkách http://www.fermacena.cz/ nebo na webu www.fermacell.cz v rubrice Ke stažení.

 

Brožura s popisem instalace a registrace je ZDE.