Archiv 2010

Společnost VESPER FRAMES připravila od 20.října ve svém obchodním centru ve Velkých Němčicích Dny otevřených dveří

Výrobce dřevostaveb, společnost VESPER FRAMES s.r.o., připravil pro zájemce a příznivce dřevostaveb ve svém vzorovém domě ve Velkých Němčicích dny otevřených dveří. Návštěvníci tak budou mít ve dnech 20.10. - 23.10.2009 možnost prohlédnout si architektonicky a dispozičně velmi zajímavou dřevostavbu, která plně charakterizuje přístup firmy ke svým domům a jejich uživatelům.

Firma existuje již přes 10 let a od prvního dne je rodinným podnikem. Všechny pracovníky spojuje společná vášeň: nadšení pro dřevo, surovina v každém ohledu jedinečná. Zákazníci oceňuji důraz na péči, opřenou nejen o zkušenosti, ale především o návrhy řešení, promyšlené až do nejmenšího detailu. Společnost klade značný význam používání vysoce jakostních materiálů včetně sádrovláknitých materiálů FERMACELL, absolutně důkladnému provedení a přesné výrobě, využívající nejmodernější výrobní technologie. Kvalifikovaná odborná síla je podporována moderními počítačově řízenými stroji, pravidelné kontroly managementu kvality dle norem ISO garantují vysokou a trvalou přidanou kvalitu.

 

Další informace ke dnům otevřených dveří, právě dokončovaném novém obchodním centru ve Velkých Němčicích (na jihu Moravy mezi obcemi Židlochovice a Hustopeče) i o společnosti VESPER FRAMES s.r.o. (dodává na trh své domy pod obchodní značkou VESPER HOMES), najdete na vebových stránkách www.vesperhomes.cz.