Archiv 2009

Společnost MS HAUS letos slaví 10. výročí od svého založení

Výrobce dřevostaveb, společnost MS HAUS oslaví v letošním roce 10 let fungování na trhu. Stavební a projekční firma z Hradce Králové se specializuje na dřevostavby a je významným partnerem společnosti Xella Trockenbau-Systeme, výrobce a dodavatele sádrovláknitých materiálů FERMACELL.

MS HAUS má s materiály FERMACELL dlouholeté zkušenosti, používá je na stěnách, příčkách i podlahách svých montovaných dřevostaveb.

 

Stavby společnosti MS Haus najdete v Praze, Forstu, v Calberlahu u Wolfsburgu nebo např. v Hochemmingenu či v Trossingenu jižně od Stuttgartu. V současnosti převládá výroba pro český trh, dřevostavbou z pera jednatele společnosti je i sídlo firmy v Hradci Králové.

 

MS Haus s.r.o. je postavena na dlouholetých zkušenostech managementu, ale i řadových pracovníků s projektováním a realizací dřevostaveb v zahraničí i u nás. Domy MS HAUS jsou vždy špičkové kvality!

 

MS Haus má certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů  a výroba je dozorována autorizovanou osobou VVUD Praha. Při certifikaci svých panelů úzce spolupracovali s našimi pracovníky a velmi dobře využili podklady a zkoušky, kterými FERMACELL a Xella Trockenbau-Systeme disponují. MS Haus s.r.o. je členem Asociace dodavatelů montovaných domů a její jednatel a zakladatel - ing. Milan Schmiedt - je členem výkonného výboru.

 

Gratulujeme k jubileu a do dalších let přejeme všem pracovníkům MS HAUS v čele s Milanem Schmiedtem úspěchy a spokojenost v profesionální i osobním životě!