Archiv 2009

FERMACELL Bulletin

V září 2009 byl poštou i elektronicky distribuován nový zákaznický bulletin Fermacell. Tento pravidelně vydávaný magazín vychází od roku 2005, kdy vyšlo první číslo a že je o čem psát, potvrzuje i vydání 09/2009 - poprvé o rozsahu 12 stran.

Titulní text je věnován vztahu dřevostaveb a FERMACELLu, na dalších stránkách najdou čtenáři mnoho informací o novinkách ve firmě - například o nové požární zkoušce obvodové a nosné konstrukce pro pasivní dřevostavby FERMACELL + STEICO, novém softwarovém nástroji pro navrhování podlah FERMACELL, novém softwarovém nástroji pro kalkulaci nákladů FermaCena či o skutečnosti, že nové nosné obvodové a vnitřní stěny Lindab se sádrovláknitými deskami FERMACELL prošly úspěšně zkouškami požární odolnosti.

 

Vztah firmy a oblasti dřevostaveb mapuje rozhovor s ředitelem společnosti Fermacell ing. Milošem Kincelem, dva články jsou věnovány povrchovým úpravám desek FERMACELL a konstrukčním detailům fasád FERMACELL s přiznanými spárami - FERMACELL Powerpanel H2O.

 

Nechybí kalendář akcí FERMACELL a představení FERMACELL EXPERTů, několik stran je věnováno zajímavým referenčním objektům. Na závěr nechybí představení dalšího člena týmu Fermacell - aplikačního technika Davida Švábenského.

 

PDF soubor vydání bulletinu ze září 2009 si můžete prohlédnout tady