Archiv 2009

DŘEVOSTAVBY 2009

4. mezinárodní veletrh dřeva, dřevěných staveb a konstrukcí proběhne ve dnech 26. února - 1.března 2009 v Pražském veletržním areálu Letňany a podobně jako v předešlých třech letech nebude ani letos chybět společnost XELLA, systémy suché výstavby, která pravidelně celý projekt marketingově podporuje.

Letošní ročník nabízí opět bohatý doprovodný program. Jeho hlavním lákadlem je největší tuzemská přehlídka architektury dřevostaveb - Salon dřevostaveb 2009, který se na veletrhu Dřevostavby představí letos na ploše téměř 300m² a jehož partnerem je také Xella, systémy suché výstavby. Pro návštěvníky je připraven bohatý program - výstava představí architektonicky, konstrukčně i dispozičně zajímavé dřevostavby realizované v České republice v roce 2008, letos je okruh prezentovaných staveb navíc rozšířen i o několik starších realizací, na které se v uplynulých letech z různých důvodů nedostalo. Součástí programu budou také přednášky, na nichž vedle domácích architektů vystoupí i zahraniční hosté.

 

Generálním partnerem veletrhu je Asociace dodavatelů montovaných domů, záštitu převzali Dřevařský institut, Nadace Dřevo pro život, Ministerstvo životního prostředí a Moravskoslezský dřevařský klastr. Organizátorem veletrhu Dřevostavby je společnost TERINVEST Praha a souběžně s tímto veletrhem budou v letňanském areálu probíhat i 4. mezinárodní veletrh bazénů, saun, koupelen, sanitární techniky a úpravy vody AQUASET, 4. mezinárodní veletrh zelené energie, vytápění a vzduchotechniky MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a 15. mezinárodní veletrh staveb a renovace bydlení NOVÝ BYT A DŮM.