Archiv 2007

Hlavním vítězem soutěže "FERMACELL Montovaná stavba 2006" je společnost Atrium Horažďovice

Hlavní cenu v kategorii Dřevostavby, zájezd v hodnotě 20.000 Kč, přinesl rodinný dům Tendence společnosti Atrium Horažďovice v letošním premiérovém ročníku soutěže FERMACELL Montovaná stavba 2006. Výsledek oznámil ředitel vyhlašovatele soutěže, společnosti Xella systémy suché výstavby, ing. Miloš Kincel na závěr odborné konference Dřevostavby a Fermacell 2006, která proběhla dne 23.1. 2007 v Třebíči.

Kromě celkového vítězství si společnost Atrium Horažďovice odnáší z prvního ročníku soutěže i vítězství v posledním čtvrtletním kole. Odměnou je kromě diplomu poukaz na pohoštění v hodnotě 10.000 Kč. Hlavního vítěze v kategorii Obchodník-Nejzajímavější stavba FERMACELL vyhlásí organizátor na začátku února 2007.

 

Prvním čtvrtletním vítězem se stala společnost DOMOJA spol. s r.o. z Českých Budějovic, která do projektu přihlásila rodinný dům s přístřeškem a zakrytým garážovým stáním.

 

Za období druhého čtvrtletí roku 2006 si diplom za první místo odnesla firma RD ALLSTAV z Chotýšan, která do projektu přihlásila patrový rodinný dům v Dobřejovicích u Prahy. V kategorii Obchodník-Nejzajímavější stavba FERMACELL si vítězství za 2. čtvrtletí odnesla stavba Joint Donor Office v jižním Sudánu, kterou pro holandské Ministerstvo zahraničí a holandskou firmu Pego Projects & Engineering Hengelo realizovala slušovická firma Fagus a dodávky sádrovláknitých desek FERMACELL zajišťovala zlínská společnost MPL Trading.

 

Vítězem třetího čtvrtletního kola se stala společnost RD Rýmařov, která do projektu přihlásila dvoupatrový bytový dům v Rýmařově. Dům na bázi dřevěné prefabrikace s ocelovou pavlačí navrhl ing. Stanislav Pecha z RD Rýmařov. V kategorii Obchodník-Nejzajímavější stavba FERMACELL byla v tomto čtvrtletí vítězem firma Baustoff+Metall Brno se stavbou čtyřdráhové bowlingové haly včetně restauračního zázemí ve tvaru osmiúhelníku v Třebíči, kterou realizovali firmy Sofistav Třebíč (generální dodavatel) a Zemědělské stavby Jihlava.

 

Ředitel vyhlašovatele soutěže, společnosti Xella, systémy suché výstavby Praha, ing. Miloš Kincel, při vyhlašování výsledků uvedl: "První ročník soutěže je za námi a já mohu již dnes vyhlásit, že v soutěži budeme pokračovat. Náš původní záměr - hledat zajímavé stavby se sádrovláknitými materiály Fermacell a propagovat montované stavby vůbec, se beze zbytku naplnil. Je jen na výrobcích dřevostaveb, aby soutěž ještě více využívali. Výsledky soutěže jsou průběžně prezentovány na našich www stránkách, podporu máme i u odborných médií". Soutěž je otevřena všem výrobcům dřevostaveb a podmínky pro přihlášení stavby do soutěže jsou jednoduché - při stavbě musí být významně použity produkty Fermacell, stavba musí v době přihlášení do soutěže dokončena, přihlašovatel musí být výrobcem nebo dodavatelem stavby, montáž produktů Fermacell byla realizována certifikovanou firmou a stavba byla ve fázi montáže dozorována technikem Xella systémy suché výstavby.