Archiv 2011

Mobilní domy WHB se systémy FERMACELL

Společnost WHB s.r.o. z Nové Paky je výrobcem mobilních rodinných a rekreačních domů. Konstrukce těchto mobilních domů je na bázi dřevostavby a jsou v ní používány systémy FERMACELL.

Zkratka WHB aneb Wood House Building naznačuje, že konstrukce těchto mobilních domů je na bázi dřevostavby a tradiční výhody dřevostaveb mají i tyto domy. Navíc jsou mobilní a tak pro umístění domu na pozemku není ve většině případů požadováno stavební povolení. Na vnitřní a vnější opláštění mobilních domů WHB jsou používány systémy FERMACELL 12,5 mm, v interiéru jsou na přání zákazníka instalovány i desky FERMACELL greenline.

 

Mobilní domy jsou alternativou ke klasickým mobilním domům pro zákazníky, kteří vyžadují komfort bydlení srovnatelný s dřevostavbami stavěnými na základové desce, ovšem bez nutnosti stavebního povolení. Masivní konstrukce a izolace již v základním provedení předurčují použití těchto domů zejména k trvalému ale i celoročnímu rekreačnímu bydlení. Právě izolační vlastnosti, použitá konstrukce, kvalita zpracování a prvotřídní materiály jsou hlavními znaky, které řadí mobilní domy do kvalitativně nové kategorie vedle klasických mobilních domů.

 

Domy jsou určeny jak k rekreačnímu, tak i celoročnímu bydlení a více informací můžete najít na stránkách http://www.drevodomy.eu/. Zájemci o prohlídku mobilní dřevostavby můžou navštívit i ukázkové centrum mobilních domů v Praze 9, U Županských 14 - www.centrummobilnichdomu.cz.